Vi i Grenda

 

_MG_9147 as Smart Object-1_nett

Om Grenda:

Sidan 1951 har Grenda vore lokalavisa for Kvinnherad med det nære stoffet og dei nyttige lysingane. Utgåvedagar er tysdag og torsdag.

Vi held til i sentrum av Rosendal. Besøksadressa vår er Skålagato 36, i andre høgda over Eurospar.
Vi er åtte tilsette som dagleg jobbar med avisa. Bladet Sunnhordland trykker avisa på Stord.
Postadresse: Postboks 100, 5486 ROSENDAL.

Vi ser fram til stadig å laga ei betre avis, av den grunn er kontakten med deg som lesar avgjerande for oss.

 

Vi i Grenda:

 

_MG_6587_copy

Redaktør:
Håvard Sætrevik
Telefon: 907 85 457
E-post: haavard@grenda.no

 

_MG_6515_copyDagleg leiar:
Jarle Håvik
Telefon: 412 39 468
E-post: jarle@grenda.no

 

_MG_6562_copyJournalist:
Morten Nygård
Telefon: 971 13 075
E-post: morten@grenda.no

 

_MG_6543_copyJournalist:
Mari Mehl
Telefon: 959 67 794
E-post: mari@grenda.no

 

_MG_9275 as Smart Object-1_nyJournalist:
Marius Tveit Nissestad
Telefon: 480 01 295
E-post: marius@grenda.no

 

_MG_6534_copyAnnonser/Abonnement:
Maylin Kristiansen
Telefon: 992 40 611
E-post: maylin@grenda.no

 

_MG_7081_copyAnnonser/Personalia:
Margit Omvik
Telefon: 53 48 71 00
E-post: margit@grenda.no

 

_MG_9172_coptTeknisk/Annonser:
Gunn-Bente Stølen
Telefon: 480 52 378
E-post: gunn@grenda.no